Blog | „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą „Algirdo promenados“ vystymui Vilniaus Naujamiestyje

„Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą „Algirdo promenados“ vystymui Vilniaus Naujamiestyje

Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą nekilnojamo turto (NT) vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį nekilnojamojo turto kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“, pranešė įmonė.

„Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovas Deividas Žukas teigia, kad su šiuo vystytoju juos sieja kelios dešimtys įgyvendintų projektų bei ilgalaikis bendradarbiavimas. „Tokiuose projektuose kaip šis didžiausios rizikos yra dvi – projekto užbaigimas ir likvidumas. Kadangi projektas yra pelningas ir vystomas mums gerai žinomos kompanijos, su kuria sieja anksčiau mūsų finansuoti ir užbaigti projektai – pirmoji rizika minimali. Tuo tarpu likvidumo rodikliai jau dabar yra geri ir aiškūs, vertinant pagal vystomo projekto butų kiekį, lokaciją bei išankstinius butų pardavimus“, – sakė D. Žukas.

Skelbiama, kad per ateinančius pusantrų metų „Algirdo promenadoje“ iškils keturi gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatai, kurie suformuos privatų U formos kiemą su žalia promenada link šv. Stepono bažnyčios ir atkuriamo šv. Stepono skvero.

Iš viso 14,5 mln. eurų atsieisiančiame 9 tūkst. kv. m komplekse numatoma įrengti 119 vienetų 1–4 kambarių butus, kurių dydžiai sieks nuo 26 iki 86 kv. m bei 600 kv. komercinių ir administracinių patalpų.

Anot D. Žuko, butų kiekiu ir investicijų prasme – projektas yra didelės apimties, o daugiausia lėšų vystant projektą planuojama skirti jo kokybei – bus statomi aukštesnės ekonominės klasės butai itin patrauklioje sostinės vietoje.

„Šis sostinės rajonas yra sparčiai besivystanti miesto dalis, kurios ateities projektai jau yra patvirtinti ir greitu metu bus įgyvendinti. Unikali lokacija, esanti šalia senamiesčio, aiški rajono ir projekto perspektyva – patraukli ir pirkėjui, ir mums“, – esminius projekto privalumus vardijo „Bigbank“ atstovas.

Dviejuose kompleksą sudarančiuose pastatuose taip pat bus įrengta 10 komercinių patalpų, kurių plotas bus nuo 30 kv. metrų. Tikimasi, kad jose įsikurs įvairios būtinas paslaugas teikiančios įmonės: kavinės, kepyklėlės, grožio salonai, medicinos paslaugų kabinetai ar parduotuvės.

Anot projekto vystytojų, statybas planuojama baigti kitų metų III ketvirtį.