Blog | Vilniuje, Molėtų plente, duris atvėrė naujas prekybos parkas „Una“: projektą finansavo bankas „Bigbank“

Vilniuje, Molėtų plente, duris atvėrė naujas prekybos parkas „Una“: projektą finansavo bankas „Bigbank“

Sostinės Molėtų plente jau veikia prekybos parkas „Una“. Šį projektą plėtojo „VPH“ įmonių grupei priklausanti bendrovė UAB ,,Vilniaus projektai 2”, o jam finansavimą – 17,5 mln. eurų paskolą, suteikė Estijos kapitalo bankas „Bigbank“.

Prekybos parkas „Una“ yra įsikūręs Vilniuje adresu Dangeručio g. 1. Lokacija pasižymi didesniu gyventojų tankiu bei sparčiu augimu. Taip pat šioje miesto dalyje susidaro intensyvus vykstančiųjų srautas Molėtų arba Utenos kryptimis.

Lukas Akucevičius, „Bigbank“ verslo paskolų projektų vadovas teigia, kad solidi kliento patirtis ir tikėjimas projekto sėkme lėmė darnų bendradarbiavimą su projekto vystytoju.

„Vystytojo patirtis versle bei komandos kompetencija mums buvo žinoma ir nekėlė abejonių. Taip pat aplinkui augantys gyvenamieji rajonai ir didelis automobilių srautas rodė, kad šioje Vilniaus miesto dalyje yra poreikis panašaus tipo projektui. Lokacijos patrauklumą ir paklausumą patvirtinimo pritraukti didieji mažmeninės rinkos žaidėjai – tai gerai žinomi prekių ženklai Lietuvoje „Rimi“ ir „Senukai“, – sako L. Akucevičius.

Komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių grupės „VPH“ finansų vadovas Rolandas Jurkevičius pažymi, kad pasiūlytos banko „Bigbank“ sąlygos ir lankstumas prisidėjo prie sklandaus projekto plėtojimo ir užbaigimo.

„Šiuo finansiniu partneriu pasikliovėme ne kartą, tačiau šįsyk mus suvienijęs bendradarbystei projektas buvo didžiausios apimties. Esminis dalykas, kurio tikėjomės iš finansinio partnerio ir už ką esame patenkinti bendradarbiavimu su banku „Bigbank“, kad jo atstovai išgirdo klientą, įsiklausė į poreikius ir suteikė tokias sąlygas, kokių ir buvo ieškota prekybos parko įgyvendinimui“, – sako R. Jurkevičius.

Prekybos parke, priešingai nei prekybos centre, dominuoja didesnių plotų autonomiškos parduotuvės, turinčios atskirus įėjimus iš lauko. Tokia parduotuvių koncepcija ir išplanavimas, leidžia klientams patogiai pasistatyti transporto priemonę šalia kiekvienos iš jų ir apsipirkti. Prekybos parko „Una“ teritorijoje yra gerokai virš 400 parkavimo vietų bei kelios dešimtys elektromobilių įkrovimo stotelių.

Svarbus prekybos parko išskirtinumas – A++ klasės energinio naudingumo sertifikatas. Pastarąjį Lietuvoje turi tik kelios dešimtys įvairios paskirties pastatų. Tvarių ir gamtą tausojančių sprendimų įgyvendinta ir daugiau: persodinti seni prekybos parko sklype iki statybų augę medžiai, tankiai apželdinta aplinka, įrengta saulės elektrinė ant stogo ir kt.

Daugiau nei 16.000 kv.m. ploto prekybos parke „Una“ iš viso įsikūrė 25 parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos. Pagrindiniai ir didžiausi jų: prekybos centras „Rimi Hypermarket“, statybinių medžiagų, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Senukai“, „Eurovaistinė“, drabužių ir prekių namams prekės ženklas „Pepco“, avalynės ir galanterijos parduotuvė „Deichmann“ ir kt.