Paskolai gauti nereikia įkeisti turto.

Finansuojame 100% įsigyjamo turto vertės.

Paskolos suma nuo
3 500 iki 25 000 Eur.


Grąžinimo terminas nuo 6 mėn. iki 10 metų

Fiksuota metinė palūkanų norma nuo 8%.

Nereikia NT draudimo ir vertinimo.


Pavyzdžiui, skolinantis 4000 Eur, kai sudaroma 120 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma - 10%, mėnesinis administravimo mokestis – 7 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 3,9% (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 61,16 Eur, bendra sumokama suma – 7339,24 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,49%.


Užpildykite paraišką ir Bigbank vadybininkas su Jumis susisieks dėl paskolos sąlygų

?

Paskolos be turto įkeitimo suma turi būti tarp 3 500 ir 20 000 Eur

Suma nuo 3 500 EUR iki 20 000 EUR

Privalomas laukelis

?

Numerį pradėkite vesti skaičiais 370

Privalomas laukelis

?

Jei esate ūkininkas, verslininkas, užsiimate individualia ar autorine veikla, nurodykite vidutines mėnesio pajamas iš veiklos (atskaičius su veikla susijusias išlaidas ir mokesčius).

Paskola namų remontui iki 25 000 Eur

Galite statyti, renovuoti, įrengti namus bei įsigyti visas remontui reikalingas medžiagas ir baldus.

Plačiau

Dažnai klaidingai įsivaizduojama, kad imant paskolą nekilnojamajam turtui (butui, namui, sodui ir kt.) įsigyti, yra būtinas užstatas (įkeitimas). Visgi paskolos be užstato yra tikrai įmanomos, jei atitiksite kelis svarbius kriterijus. Tad nevertėtų, nė nepasidomėjus, iš karto nusiteikti, kad, norint įsigyti nuosavą būstą, paskolą tam gausite tik su užstatu.

Pradėkime nuo pradžių. Norėdami įsigyti būstą, galite arba susitaupyti visą reikiamą sumą ir atsiskaityti vienu kartu arba imti paskolą su užstatu, arba šiek tiek pataupyti ir imti paskolą be užstato. Pirmasis variantas, ko gero, būtų sunkesnis, norint nuosavą būstą įsigyti anksčiau nei keturiasdešimties. Antrasis – ne visiems priimtinas dėl užstato būtinybės. Trečiasis – dalį pinigų protingai sutaupius, o dalį – pasiskolinus be užstato, naujuose namuose leis įsikurti sklandžiai ir ramiai.

Paskolas be užstato gauti galite tada, jei esate sulaukęs reikiamo amžiaus. Į šias paskolas pretenduoti galite nuo 19 iki 72 metų. Antra, jei gaunate pakankamas pajamas. Jūsų mėnesio pajamos, norint gauti paskolas be užstato, atskaičius mokesčius turėtų būti ne mažesnės kaip 230 Eur. Visgi, jei paskolai gauti nepakanka esamų pajamų, galite kreiptis dėl paskolos kartu su sutuoktiniu (bus vertinamos bendros jūsų šeimos pajamos).

Nedvejokite pasitarti su banko darbuotoju, galinčiu padėti jums išsirinkti tinkamiausią paskolos variantą. Profesionalūs darbuotojai visada pasirengę patarti ir geriausiai išpidyti jūsų poreikius. Paskolos be užstato gali būti vienas tų variantų, kurio jau seniai ieškojote.

Paskolą galite gauti, jeigu

 • Jūsų amžius 19 metų ir daugiau

  Paskolą be turto įkeitimo gali gauti asmenys, kurių amžius 19-72 metai.

 • Jūsų mėnesio pajamos atskaičius mokesčius ne mažesnės kaip 230 EUR

  Jei paskolai gauti nepakanka pajamų, galite kreiptis dėl paskolos kartu su sutuoktiniu (vertinamos bendros šeimos pajamos).

 • Įspėjimas

  Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

 • Išankstinis grąžinimas

  Su kredito grąžinimu nepasibaigus kredito sutarties galiojimo laikotarpiui susijusių sąlygos

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 1388 arba rašykite info@bigbank.lt

Jei norite, kad mes su Jumis susisiektume, palikite savo telefono numerį: