Esame tarptautinis bankas

Bigbank AS buvo įkurtas 1992 m. Tartu mieste, Estijoje. Dabar Bigbank yra vienas iš lyderiaujančių specializuotų bankų Europoje, teikiančių vartojimo paskolas. Bankas veikia 9-iose Europos šalyse: Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Olandijoje.

Mūsų misija

Paprastas finansavimas žmonėms, siekiantiems pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Bigbank Lietuvoje

Bigbank Lietuvoje veikia nuo 2007 m. Esame specializuotas paskolų bankas, teikiantis paskolas privatiems ir verslo klientams. Esame vienas iš lyderiaujančių bankų vartojimo paskolų rinkoje Lietuvoje. Būdamas specializuotu banku, Bigbank turi galimybę įvertinti kiekvieno kliento situaciją ir pateikti individualų pasiūlymą, atitinkantį jo lūkesčius.

Mes remiame

Remdami įvairias iniciatyvas, siekiame prisidėti prie visuomenės gerovės augimo. Jau ne vienerius metus Bigbank AS bendrauja su šeimomis, jų organizacijomis, o nuo 2015 m. organizuoja „Metų šeimos“ rinkimus. Bankas Bigbank taip pat prisideda prie sveikos gyvensenos bei dviračių sporto populiarinimo ir jau keletą metų iš eilės remia didžiausias plento dviračių varžybas Lietuvoje „Bigbank plento taurė“.

Bigbank grupės finansiniai duomenys

2015.12.31

353M €

Turtas

91,1M €

Nuosavas kapitalas

E&Y Baltic

Auditoriai

Paskolu portfelis
Turtas

2016

Grupės ataskaitos (anglų kalba):
Q1 Q2 Q3

Kiti dokumentai

Auditoriai: Ernst & Young Baltic AS

Bigbank valdyba

Stebėtojų taryba

Parvel Pruunsild, Vahur Voll, Juhani Jaeger, Raul Eamets, Andres Koern

Jei norite, kad mes su Jumis susisiektume, palikite savo telefono numerį: