Blog | Finansavimas sveikatinimo išlaidoms – galimybė apmokėti norimas paslaugas

Finansavimas sveikatinimo išlaidoms – galimybė apmokėti norimas paslaugas

Gera sveikata yra vienas svarbiausių dalykų, turinčių didžiulę įtaką kasdieniam mūsų gyvenimui. Kiekvienas puikiai pažįstame savo kūną, todėl pastebėję net menkiausius pokyčius ar nepageidaujamus potyrius negalime jų ignoruoti. Juk laiku atlikti reikiami tyrimai ar specialisto konsultacija gali padėti pasirūpinti savo sveikata bei užkirsti kelią rimtesniems negalavimams ar besivystančioms ligoms.

Bendrai žmogaus gyvenimo kokybei įtakos gali turėti ir jo išvaizda – nepatenkinti savo veido ar kūno formomis dažnai jaučiamės nelaimingi ir stokojame pasitikėjimo savimi. Neribotos šiuolaikinės medicinos galimybės leidžia išspręsti net ir šias problemas. Vis dėlto, neretai estetinės procedūros ir išsamesni tyrimai brangiai kainuoja. Bigbank suteikiama galimybė finansuoti jūsų sveikatinimo išlaidas gali padėti pasirūpinti savo sveikata ir palaikyti gerą savijautą.

Paskola medicinos ir sveikatinimo išlaidoms – ne tik gerai savijautai

Pasiskolinę medicinos ir sveikatos išlaidoms Bigbank banke galėsite visapusiškai pasirūpinti savo sveikata. Paskola suteikia galimybes apmokėti:

  • Tyrimus ir gydytojų konsultacijas. Galėsite atlikti išsamius kraujo, vidaus organų, alergijų, genetinius bei daugybę kitų jums aktualių tyrimų. Taip pat, galėsite išbandyti jau sudarytas tyrimų programas, kurios leis greitai ir efektyviai įvertinti jūsų sveikatos būklę. Dažnai šios programos sudaromos atskirai vyrams, moterims bei vaikams, parenkant tai grupei svarbiausius ir aktualiausius tyrimus. Ne mažiau svarbu ir reguliarus, ilgainiui atsirandančių pakitimų organizme, stebėjimas padės laiku diagnozuoti ligą arba, tam tikrais atvejais, padės jos išvengti.
  • Odontologo, plastinės bei estetinės chirurgijos paslaugas. Susigrąžinti pasitikėjimą savo šypsena padės estetinio dantų plombavimo, balinimo ar tiesinimo procedūros, o štai plastinė chirurgija leis pašalinti seniai neraminančius veido ar kūno trūkumus. Savo ruožtu, estetinė chirurgija leis sumažinti labiausiai pastebimus senėjimo požymius, nepageidaujamus odos darinius bei kūno plaukelius.
  • Sveikatinimo paslaugas: gydymą ir reabilitaciją sanatorijoje, įvairias sveikatinimo procedūras ar kursus. Greičiau susigrąžinti judėjimo laisvę bei gerą savijautą, neabejotinai, padės sanatorijoje dirbantys kineziterapeutai ir gydytojai, kurie paskirs individualias sveikatinimo procedūras po operacijų, sunkių ligų ar jų komplikacijų sveikstantiesiems.
  • Vaistus ir medicinines prekes. Pasinaudoję Bigbank paskola sveikatos išlaidoms, taip pat galėsite papildyti savo ortopedinių bei optikos prekių asortimentą. Įsigyti aukštos kokybės akinių ar patikimų įtvarų, ramentų, sportinių juostų bei kitų priemonių dabar bus kur kas paprasčiau, nes už jas išleistą sumą galėsite padengti per pasirinktą laikotarpį jums patogiausio dydžio įmokomis. Taip pat galėsite padengti retų ar brangių vaistų sąskaitas, kuomet šių nekompensuoja Valstybinė ligonių kasa.

Tiesa, skolintis sveikatinimo ir medicinos išlaidoms galite net tuomet, kai išlaidos tiesiogiai nėra susijusios su medicina. Sveikesnis, aktyvesnis ir pasitikėjimo savimi suteikiantis gyvenimo būdas taip pat yra svarbi šios paskolos dalis, todėl Bigbank pasiskolintą sumą galite panaudoti ir įsigydami aktyvaus laisvalaikio įrangą ir aprangą, sporto klubo abonementus ar padengdami kitas su aktyviu laisvalaikiu susijusias išlaidas.

Daugiau judėdami sustiprinsite ne tik savo fizinę sveikatą, bet ir pagerinsite psichologinę būklę, lengviau pamiršite apie per dieną galvoje susikaupusius rūpesčius. Savo ruožtu, aukštos kokybės sportinė apranga ir avalynė padės jaustis komfortiškai sporto salėje, siekiant savo užsibrėžtų tikslų. Teikiantys pirmenybę sportui namuose ar lauke gali įsigyti treniruoklį, dviratį ar kitos įrangos.

Taip pat svarbu paminėti, kad paskola sveikatinimo ir medicinos išlaidoms gali būti skirta padengti ir augintinių gydymo išlaidas. Netikėtai sunegalavus keturkojui šeimos nariui skubame ieškoti kuo greitesnės ir efektyvesnės pagalbos, apie paslaugų kainą tuo metu galvojame, ko gero, mažiausiai. Palikite rūpesčius už klinikos durų – pasiskolintą ir už veterinarijos paslaugas sumokėtą sumą galėsite grąžinti jums patogiomis įmokomis per pasirinktą laikotarpį.

Kodėl verta rinktis Bigbank paskolą medicinos ir sveikatinimo išlaidoms?

Bigbank paskolą sveikatinimo bei medicinos išlaidoms rinktis verta dėl keleto svarbių priežasčių:

  • Itin plačios panaudojimo galimybės. Tyrimus, diagnostikas bei visas procedūras galite atlikti bet kurioje įstaigoje. Galėsite pasirinkti jums patogiausią variantą arčiausiai namų ar pasikliaudami rekomendacijomis apsilankyti geriausiai vertinamose klinikose.
  • Saugus sutarties pasirašymas neišėjus iš namų. Prašymą paskolai ir sutartį galite patogiai ir nerizikuodami savo sveikata pasirašyti internetu.
  • Galite pasiskolinti iki 30 000 Eur, o grąžinimo laikotarpį numatyti net iki 96 mėn. Pasirinkite jums priimtiniausią terminą su patogiomis mėnesio įmokomis ir sveikatinimo bei medicinos išlaidas padenkite be rūpesčių.
  • Galite pasinaudoti 60 dienų nemokamo grąžinimo garantija ir atsiradus galimybei, paskolą gražinti be jokio pabrangimo per 60 dienų.

Įvertinkite savo galimybes skolintis

Kaip ir prieš skolinantis bet kurioms kitoms reikmėms, imdami medicinos ir sveikatinimo paskolą, visų pirma, dėmesingai įvertinkite savo galimybes grąžinti sumą per numatytą laikotarpį. Užpildę prašymą paskolai, gausite individualų pasiūlymą, kuriame matysite savo mėnesio įmokų dydį bei paskolos grąžinimo terminą. Čia taip pat rasite visus administravimo mokesčius, todėl galėsite lengvai įvertinti, ar šiuo metu galimybės jums leidžia skolintis sveikatinimo paslaugoms. Beje, verta paminėti ir svarbiausias sąlygas, kurias turi atitikti besiskolinantieji. Jūsų amžius turi būti 18-72 metai, o pajamos atskaičius mokesčius turi būti ne mažesnės kaip 267 eurai per mėnesį. Be to, būtina turėti aktyvią sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke ar kredito unijoje.

Atsakingai skolindamiesi medicinos ir sveikatinimo reikmėms galėsite užtikrinti gerą sveikatą bei puikią savijautą visais metų laikais, stebėti pokyčius organizme bei sėkmingai suvaldyti atsirandančių ligų rizikas. Nepamirškite pasirūpinti ne tik savo, bet ir savo artimųjų bei šeimos augintinių sveikata ir užtikrinkite sveiką bei laimingą kasdienybę.